METODA AUDIO-LINGWALNA

Język włoski

Język obcy
Flaga
włoski
poziom podstawowy
DARMOWA DOSTAWA

Cena kursu
785 PLN

Zamawiam
Kurs włoskiego dla początkujących (A1-A2)

Włoski to przede wszystkim język niezliczonej ilości wybitnych oper. Ale nie tylko! Italia to także ojciec innych dziedzin sztuki, których zrozumienie jest pełne jedynie wtedy, gdy przedstawiane są w oryginale. Kurs włoskiego metodą audio-lingwalną to idealne rozwiązanie dla pasjonatów języka, kultury Włoch lub pracowników międzynarodowych firm.

Kurs audio-lingwalny w bardzo przystępny i szybki sposób pozwala przyswoić język włoski, umożliwiając swobodną komunikację oraz rozumienie treści pisanych i dźwiękowych. Dzięki imersji w całości zanurzasz się w języku, dzięki czemu Twój mózg uczy się go w sposób naturalny. Przekonaj się, że nauka włoskiego może być dobrą zabawą!

Co otrzymujesz
  • 40 lekcji opracowanych metodą audio-lingwalną
  • Zestaw fiszek, które umożliwią Ci dodatkowe powtarzanie trudniejszych słówek
  • Podręcznik z tłumaczeniami dialogów i słówek oraz podstawami gramatyki
  • Pełną wiedzę na temat automatycznej metody przyswajania języków
  • Możliwość nauki w dowolnym miejscu i czasie
  • Niezawodną metodę, z którą opanujesz włoski w 40 dni
Czego się nauczysz:
Ikonka

Słownictwa
Poznasz najczęściej używane słowa i zwroty, które umożliwią Ci swobodną komunikację w codziennych sytuacjach, a także rozumienie włoskich dzieł pisanych i w formie audio.

Ikonka

Poprawnej wymowy i rozumienia ze słuchu
Z kursem audio-lingwalną poznasz specyfikę włoskiego akcentu i zaczniesz poprawnie wymawiać poszczególne słowa i zdania. W całości zagłębisz się w języku, osłuchując z jego specyficzną wymową, dlatego nie będziesz miał problemu z konwersacją i rozumieniem włoskich przekazów.

Ikonka

Gramatyki
Dla wielu gramatyka to najtrudniejszy element w procesie nauki języka obcego. Z metodą audio-lingwalną Twój mózg zaczyna przyswajać gramatykę całkowicie automatycznie, naturalnie wykorzystując ją podczas różnego rodzaju konwersacji.

Obrazek artykułu

Ciekawostki o języku angielskim, o których nie wiedziałeś

27 MARCA, 2019

Angielski to język międzynarodowy, dlatego nie dziwi każdego fakt, że posługuje się nim niemal pół świata. Stacje radiowe zdominowane są przez anglojęzyczne utwory, a kina przez amerykańsko-angielskie produkcje.

Czytaj więcej
Obrazek artykułu

Język angielski – dlaczego jego znajomość jest tak ważna?

12 KWIETNIA, 2019

Można powiedzieć, że język angielski opanował cały świat. Gdziekolwiek nie pojedziesz, zawsze znajdziesz osobę, która zna angielski. Każdy, kto marzy o rozwoju osobistym lub znalezieniu satysfakcjonującej pracy...

Czytaj więcej
Obrazek artykułu

5 hiszpańskich tradycji, których nie spotkasz nigdzie indziej

13 MAJA, 2019

Każdy kraj ma swoje własne niepowtarzalne tradycje i obyczaje. Niektóre z nich różnią się nawet w obrębie jednego państwa – poszczególne regiony mogą mieć własne obrzędy lub sposób kultywowania poszczególnych tradycji...

Czytaj więcej

Komentarze

icon

Zbigniew

Środa 20.04.2022

Zalozylem się z zona kto piewszy się nauczy wloskiego ,bo oboje kochamy opere. Ona wykupila jakiś inny kurs tradycyjna metoda ,a ja ten metodą audiolingwalną. Ja po miesiącu zaczalem rozumieć teksty arii ,a ona po miesiącu nawet połowy tego co ja nie rozumiała. Wygrałem zakład i zona sama zmywa naczynia przez miesiac!

icon

Aldona

Sobota 23.04.2022

Panie Zbyszku gratuluje pomysłu i wygrania zakładu! Szkoda ze wcześniej o tym nie pomyslalam ,bo my z mezem tez jestesmy fascynatami opery ,ale już oboje przeszliśmy ten kurs.

icon

Celina

Środa 27.04.2022

Nigdy wcześniej nie uczylam się niczwgo z taka przyjemnoscia. Efekt szybki i bardzo satysfakcjonujący.

icon

Krystian

Piątek 29.04.2022

Do kursu przekonala mnie lekcja probna. Nogdy nie spotkałem się z taka metoda dlatego byłem zaciekawiony. Bardzo polecam! Osłuchanie się z jezykiem czyni cuda zupełnie co innego niż do tej pory.

icon

Czarek

Środa 4.05.2022

Jestem zachwycony ta metoda. Wloski nie jest takim prostym jezykiem, a nauczylem się go naprawdę dobrze i to w krotkim czasie. Super, każdy powinien spróbować.

icon

Ewelina

Środa 11.05.2022

Ja zawsze mowilam ze słuchanie i powtarzanie to najskuteczniejsza metoda nauki bo w pewnym momencie mozg zauwaza podobieństwa w konstrukcji zdan i nie trzeba już uczyc się gramatyki. A poza tym jak się osluchasz z jezykiem to chxac nie chcąc zapamiętasz słowa albo i cale zdania. Cos wspaniałego.

icon

Iga

Czwartek 12.05.2022

Zgadzam się z Toba w 100%. To tak samo jak u dzieci jak sa malutkie. Przecież one się nie ucza z książek czy nikt im nie kaze na pamięć zapamietywac jakiś slow. Po ptostu się do nich mowi a ono powtarza i się uczy.

icon

Ewelina

Poniedziałek 16.05.2022

Masz zupelna racje. W ogole dobrze dzieci uczyc jezykow obcych taka metoda. Planujemy z partnerem przeprowadzke do wloch dlatego się uczylam jezyka bo on jest wlochem. Mam 5 latnia corke i tez się uczy ta metoda. I ona już po tygodniu nauki zaczela duzo bardzo rozumieć.

icon

Iga

Wtorek 17.05.2022

To trzymam kciuki! Dzieciaczki to się wogule bardzo szybko ucza wiec na pewno niezlugo już będzie umiala i będzie dobrze rozmawiala

icon

Leszek

Wtorek 17.05.2022

Serdecznie polecam, rewelacja!

Dodaj swój komentarz

Twój adres e-mail nie będzie widoczny publicznie.