METODA AUDIO-LINGWALNA

Język włoski

Język obcy
Flaga
włoski
poziom podstawowy
DARMOWA DOSTAWA

Cena kursu
785 PLN

Zamawiam
Kurs włoskiego dla początkujących (A1-A2)

Włoski to przede wszystkim język niezliczonej ilości wybitnych oper. Ale nie tylko! Italia to także ojciec innych dziedzin sztuki, których zrozumienie jest pełne jedynie wtedy, gdy przedstawiane są w oryginale. Kurs włoskiego metodą audio-lingwalną to idealne rozwiązanie dla pasjonatów języka, kultury Włoch lub pracowników międzynarodowych firm.

Kurs audio-lingwalny w bardzo przystępny i szybki sposób pozwala przyswoić język włoski, umożliwiając swobodną komunikację oraz rozumienie treści pisanych i dźwiękowych. Dzięki imersji w całości zanurzasz się w języku, dzięki czemu Twój mózg uczy się go w sposób naturalny. Przekonaj się, że nauka włoskiego może być dobrą zabawą!

Co otrzymujesz
  • 40 lekcji opracowanych metodą audio-lingwalną
  • Zestaw fiszek, które umożliwią Ci dodatkowe powtarzanie trudniejszych słówek
  • Podręcznik z tłumaczeniami dialogów i słówek oraz podstawami gramatyki
  • Pełną wiedzę na temat automatycznej metody przyswajania języków
  • Możliwość nauki w dowolnym miejscu i czasie
  • Niezawodną metodę, z którą opanujesz włoski w 40 dni
Czego się nauczysz:
Ikonka

Słownictwa
Poznasz najczęściej używane słowa i zwroty, które umożliwią Ci swobodną komunikację w codziennych sytuacjach, a także rozumienie włoskich dzieł pisanych i w formie audio.

Ikonka

Poprawnej wymowy i rozumienia ze słuchu
Z kursem audio-lingwalną poznasz specyfikę włoskiego akcentu i zaczniesz poprawnie wymawiać poszczególne słowa i zdania. W całości zagłębisz się w języku, osłuchując z jego specyficzną wymową, dlatego nie będziesz miał problemu z konwersacją i rozumieniem włoskich przekazów.

Ikonka

Gramatyki
Dla wielu gramatyka to najtrudniejszy element w procesie nauki języka obcego. Z metodą audio-lingwalną Twój mózg zaczyna przyswajać gramatykę całkowicie automatycznie, naturalnie wykorzystując ją podczas różnego rodzaju konwersacji.

Obrazek artykułu

Ciekawostki o języku angielskim, o których nie wiedziałeś

27 MARCA, 2019

Angielski to język międzynarodowy, dlatego nie dziwi każdego fakt, że posługuje się nim niemal pół świata. Stacje radiowe zdominowane są przez anglojęzyczne utwory, a kina przez amerykańsko-angielskie produkcje.

Czytaj więcej
Obrazek artykułu

Język angielski – dlaczego jego znajomość jest tak ważna?

12 KWIETNIA, 2019

Można powiedzieć, że język angielski opanował cały świat. Gdziekolwiek nie pojedziesz, zawsze znajdziesz osobę, która zna angielski. Każdy, kto marzy o rozwoju osobistym lub znalezieniu satysfakcjonującej pracy...

Czytaj więcej
Obrazek artykułu

5 hiszpańskich tradycji, których nie spotkasz nigdzie indziej

13 MAJA, 2019

Każdy kraj ma swoje własne niepowtarzalne tradycje i obyczaje. Niektóre z nich różnią się nawet w obrębie jednego państwa – poszczególne regiony mogą mieć własne obrzędy lub sposób kultywowania poszczególnych tradycji...

Czytaj więcej

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Twój adres e-mail nie będzie widoczny publicznie.