METODA AUDIO-LINGWALNA

Język rosyjski

Język obcy
Flaga
rosyjski
poziom podstawowy
DARMOWA DOSTAWA

Cena kursu
785 PLN

Zamawiam
Kurs rosyjskiego dla początkujących (A1-A2)

Rosja to piękny kraj, o bogatej kulturze i rozwiniętym folklorze. Jako jeden z języków wschodniosłowiańskich mówi się, że jest podobny do polskiego. Czy aby na pewno? Okazuje się, że nauka języka rosyjskiego wcale nie jest tak prosta, jakby się mogło wydawać.

Z kursem metodą audio-lingwalną nauczysz się rosyjskiego szybciej, niż myślisz. W krótkim czasie poznasz cyrylicę, a słownictwo, zwroty i gramatyka same zaczną Ci się układać w głowie. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może być nauka języka obcego!

Co otrzymujesz
  • 40 lekcji z niezawodną metodą audio-lingwalną
  • Zestaw fiszek, które umożliwią Ci dodatkowe powtarzanie trudniejszych słówek
  • Podręcznik z tłumaczeniami dialogów i słówek oraz podstawami gramatyki
  • Wyczerpującą wiedzę o rosyjskiej kulturze i folklorze
  • Możliwość nauki w dowolnym miejscu i czasie
  • Szybką i trwałą metodę nauki
Czego się nauczysz:
Ikonka

Słownictwa i rozumienia ze słuchu
Poznasz praktyczne zwroty i słowa, wykorzystywane w codziennych konwersacjach. Dzięki temu będziesz mógł swobodnie komunikować się zarówno w mowie, jak i piśmie. Poza tym zaczniesz rozumieć ze słuchu rosyjskie utwory i rozmowy.

Ikonka

Alfabetu
Alfabet rosyjski to podstawa nauki języka. Z metoda audio-lingwalną błyskawicznie poznasz cyrylicę i zaczniesz bez problemu czytać i pisać w języku rosyjskim.

Ikonka

Gramatyki
Dzięki imersji, czyli całkowitemu zanurzeniu się w języku, bardzo szybko poznasz podstawę rosyjskiej gramatyki, która zacznie automatycznie układać się w Twojej głowie.

Obrazek artykułu

Ciekawostki o języku angielskim, o których nie wiedziałeś

27 MARCA, 2019

Angielski to język międzynarodowy, dlatego nie dziwi każdego fakt, że posługuje się nim niemal pół świata. Stacje radiowe zdominowane są przez anglojęzyczne utwory, a kina przez amerykańsko-angielskie produkcje.

Czytaj więcej
Obrazek artykułu

Język angielski – dlaczego jego znajomość jest tak ważna?

12 KWIETNIA, 2019

Można powiedzieć, że język angielski opanował cały świat. Gdziekolwiek nie pojedziesz, zawsze znajdziesz osobę, która zna angielski. Każdy, kto marzy o rozwoju osobistym lub znalezieniu satysfakcjonującej pracy...

Czytaj więcej
Obrazek artykułu

5 hiszpańskich tradycji, których nie spotkasz nigdzie indziej

13 MAJA, 2019

Każdy kraj ma swoje własne niepowtarzalne tradycje i obyczaje. Niektóre z nich różnią się nawet w obrębie jednego państwa – poszczególne regiony mogą mieć własne obrzędy lub sposób kultywowania poszczególnych tradycji...

Czytaj więcej

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Twój adres e-mail nie będzie widoczny publicznie.