METODA AUDIO-LINGWALNA

Język rosyjski

Język obcy
Flaga
rosyjski
poziom podstawowy
DARMOWA DOSTAWA

Cena kursu
785 PLN

Zamawiam
Kurs rosyjskiego dla początkujących (A1-A2)

Rosja to piękny kraj, o bogatej kulturze i rozwiniętym folklorze. Jako jeden z języków wschodniosłowiańskich mówi się, że jest podobny do polskiego. Czy aby na pewno? Okazuje się, że nauka języka rosyjskiego wcale nie jest tak prosta, jakby się mogło wydawać.

Z kursem metodą audio-lingwalną nauczysz się rosyjskiego szybciej, niż myślisz. W krótkim czasie poznasz cyrylicę, a słownictwo, zwroty i gramatyka same zaczną Ci się układać w głowie. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może być nauka języka obcego!

Co otrzymujesz
  • 40 lekcji z niezawodną metodą audio-lingwalną
  • Zestaw fiszek, które umożliwią Ci dodatkowe powtarzanie trudniejszych słówek
  • Podręcznik z tłumaczeniami dialogów i słówek oraz podstawami gramatyki
  • Wyczerpującą wiedzę o rosyjskiej kulturze i folklorze
  • Możliwość nauki w dowolnym miejscu i czasie
  • Szybką i trwałą metodę nauki
Czego się nauczysz:
Ikonka

Słownictwa i rozumienia ze słuchu
Poznasz praktyczne zwroty i słowa, wykorzystywane w codziennych konwersacjach. Dzięki temu będziesz mógł swobodnie komunikować się zarówno w mowie, jak i piśmie. Poza tym zaczniesz rozumieć ze słuchu rosyjskie utwory i rozmowy.

Ikonka

Alfabetu
Alfabet rosyjski to podstawa nauki języka. Z metoda audio-lingwalną błyskawicznie poznasz cyrylicę i zaczniesz bez problemu czytać i pisać w języku rosyjskim.

Ikonka

Gramatyki
Dzięki imersji, czyli całkowitemu zanurzeniu się w języku, bardzo szybko poznasz podstawę rosyjskiej gramatyki, która zacznie automatycznie układać się w Twojej głowie.

Obrazek artykułu

Ciekawostki o języku angielskim, o których nie wiedziałeś

27 MARCA, 2019

Angielski to język międzynarodowy, dlatego nie dziwi każdego fakt, że posługuje się nim niemal pół świata. Stacje radiowe zdominowane są przez anglojęzyczne utwory, a kina przez amerykańsko-angielskie produkcje.

Czytaj więcej
Obrazek artykułu

Język angielski – dlaczego jego znajomość jest tak ważna?

12 KWIETNIA, 2019

Można powiedzieć, że język angielski opanował cały świat. Gdziekolwiek nie pojedziesz, zawsze znajdziesz osobę, która zna angielski. Każdy, kto marzy o rozwoju osobistym lub znalezieniu satysfakcjonującej pracy...

Czytaj więcej
Obrazek artykułu

5 hiszpańskich tradycji, których nie spotkasz nigdzie indziej

13 MAJA, 2019

Każdy kraj ma swoje własne niepowtarzalne tradycje i obyczaje. Niektóre z nich różnią się nawet w obrębie jednego państwa – poszczególne regiony mogą mieć własne obrzędy lub sposób kultywowania poszczególnych tradycji...

Czytaj więcej

Komentarze

icon

Marek

Wtorek 19.04.2022

Na studiach poznałem piekna dziewczyne z Rosji i się zakochałem. Teraz jestesmy para i niedługo poznam jej rodzicow -dzieki kursowi już znam rosyjski i na pewno zrobie dobre wrazenie.

icon

Piotrek

Piątek 22.04.2022

Jakos zawsze mi się podobal ten jezyk jest taki spiewny i kraj jest fascynujący. Postanowiłem się nauczyc rosyjskiego i pojechać zwiedzac Moskwe dlatego chcialem się nauczyc jezyka żeby moc zrozumieć cyrylice i rozmawiać z ludzmi. Ten kurs to naprawdę swietna sprawa, a wycieczka była niezapomniana - poznalem naprawdę mnóstwo wspaniałych ludzi. Polecam każdemu i kurs i wycieczke.

icon

Adam

Wtorek 26.04.2022

Podpisuje się pod tym obiema rekami! Rosja cudowny kraj wiec warto nauczyc się jezyka i tam pojechać.

icon

Sylwia

Piątek 29.04.2022

Nie taki to latwy jezyk jak się wydaje. Najwiekszy problem jest z cyrylica. Ale z ta metoda nauka jest naprawdę prosta i przyjemna, dlatego serdecznie polec

icon

Marysia

Niedziela 1.05.2022

Bardzo fajne jest to ze w kursie jest duzy nacisk na wymowe i osłuchanie. Bo czasem wydaje się, ze zna się jezyk, a nie potrafi się poprawnie wymawiać slow i ma się problemy ze zrozumieniem innych i dlatego rozmowa nie wychodzi. Tutaj jest przede wszystkim praktyka, dlatego super. polecam bardzo.

icon

Michał

Czwartek 5.05.2022

Czyli kurs nie uczy pisowni? Tylko wymowa i rozumienie ze słuchu?latego super. polecam bardzo.

icon

Marysia

Sobota 7.05.2022

Nie tez się uczysz cyrylicy no i pisowni. Ale fajne jest to ze się możesz osluchac się z jezykiem no i przełamujesz te bariere komunikacyjna.o.

icon

Jakub

Niedziela 8.05.2022

Naprawdę wszystkim polecam kurs ta metoda. Ja akurat uczylem się rosyjskiego ale planuje tez nauke wloskiego. Swietna metoda, wszystko bardzo jasno wyjaśnione.

Dodaj swój komentarz

Twój adres e-mail nie będzie widoczny publicznie.