METODA AUDIO-LINGWALNA

Język niemiecki

Język obcy
Flaga
niemiecki
poziom podstawowy
DARMOWA DOSTAWA

Cena kursu
785 PLN

Zamawiam
Kurs niemieckiego dla początkujących (A1-A2)

Znajomość niemieckiego staje się coraz cenniejszą umiejętnością, zwłaszcza w biznesie. Opracowany przez nas kurs sprawia, że niemieckie słownictwo przestaje być odpychające, a nauka staje się prosta i przyjemna.

Przekonaj się sam, jak niemieckojęzyczne zwroty i słowa same zaczną układać się w Twojej głowie. Kurs audio-lingwalny pozwoli Ci opanować język na poziomie podstawowym i swobodnie wykorzystywać go w praktyce. Poznasz najczęściej używane zwroty, dostosowane do codziennych sytuacji. Przekonaj się, że nauka niemieckiego nie musi być skomplikowana.

Co otrzymujesz
  • 40 lekcji z niezawodną metodą audio-lingwalną
  • Zestaw fiszek, które umożliwią Ci dodatkowe powtarzanie trudniejszych słówek
  • Podręcznik z tłumaczeniami dialogów i słówek oraz podstawami gramatyki
  • Kompletną wiedzę na temat automatycznej nauki języków
  • Możliwość nauki w każdej wolnej chwili – domu, kolejce u lekarza czy podróży
  • Niezawodną metodę nauki, z którą przyswoisz język na poziomie podstawowym w zaledwie 40 dni
Czego się nauczysz:
Ikonka

Słownictwa
Z kursem poznasz praktyczne zwroty i słownictwo niemieckie, które pozwolą Ci na swobodną komunikację w codziennych sytuacjach.

Ikonka

Poprawnej wymowy i swobodnej komunikacji
Kurs audio-lingwalny opiera się na imersji, czyli totalnym zanurzeniu w języku. Dzięki temu poznasz właściwy akcent niemiecki, słuchając opracowanych przez native speakerów dialogów. Przełamiesz też barierę językową, dzięki czemu rozmowy w obcym języku nie będą dla Ciebie problemem.

Ikonka

Gramatyki
W procesie imersji Twój mózg zacznie przyswajać niemiecką gramatykę w automatyczny sposób. Poprzez osłuchanie zaczniesz rozumieć skomplikowaną gramatykę, posługując się nią naturalnie podczas konwersacji.

Obrazek artykułu

Ciekawostki o języku angielskim, o których nie wiedziałeś

27 MARCA, 2019

Angielski to język międzynarodowy, dlatego nie dziwi każdego fakt, że posługuje się nim niemal pół świata. Stacje radiowe zdominowane są przez anglojęzyczne utwory, a kina przez amerykańsko-angielskie produkcje.

Czytaj więcej
Obrazek artykułu

Język angielski – dlaczego jego znajomość jest tak ważna?

12 KWIETNIA, 2019

Można powiedzieć, że język angielski opanował cały świat. Gdziekolwiek nie pojedziesz, zawsze znajdziesz osobę, która zna angielski. Każdy, kto marzy o rozwoju osobistym lub znalezieniu satysfakcjonującej pracy...

Czytaj więcej
Obrazek artykułu

5 hiszpańskich tradycji, których nie spotkasz nigdzie indziej

13 MAJA, 2019

Każdy kraj ma swoje własne niepowtarzalne tradycje i obyczaje. Niektóre z nich różnią się nawet w obrębie jednego państwa – poszczególne regiony mogą mieć własne obrzędy lub sposób kultywowania poszczególnych tradycji...

Czytaj więcej

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Twój adres e-mail nie będzie widoczny publicznie.