METODA AUDIO-LINGWALNA

Język niemiecki

Język obcy
Flaga
niemiecki
poziom podstawowy
DARMOWA DOSTAWA

Cena kursu
785 PLN

Zamawiam
Kurs niemieckiego dla początkujących (A1-A2)

Znajomość niemieckiego staje się coraz cenniejszą umiejętnością, zwłaszcza w biznesie. Opracowany przez nas kurs sprawia, że niemieckie słownictwo przestaje być odpychające, a nauka staje się prosta i przyjemna.

Przekonaj się sam, jak niemieckojęzyczne zwroty i słowa same zaczną układać się w Twojej głowie. Kurs audio-lingwalny pozwoli Ci opanować język na poziomie podstawowym i swobodnie wykorzystywać go w praktyce. Poznasz najczęściej używane zwroty, dostosowane do codziennych sytuacji. Przekonaj się, że nauka niemieckiego nie musi być skomplikowana.

Co otrzymujesz
  • 40 lekcji z niezawodną metodą audio-lingwalną
  • Zestaw fiszek, które umożliwią Ci dodatkowe powtarzanie trudniejszych słówek
  • Podręcznik z tłumaczeniami dialogów i słówek oraz podstawami gramatyki
  • Kompletną wiedzę na temat automatycznej nauki języków
  • Możliwość nauki w każdej wolnej chwili – domu, kolejce u lekarza czy podróży
  • Niezawodną metodę nauki, z którą przyswoisz język na poziomie podstawowym w zaledwie 40 dni
Czego się nauczysz:
Ikonka

Słownictwa
Z kursem poznasz praktyczne zwroty i słownictwo niemieckie, które pozwolą Ci na swobodną komunikację w codziennych sytuacjach.

Ikonka

Poprawnej wymowy i swobodnej komunikacji
Kurs audio-lingwalny opiera się na imersji, czyli totalnym zanurzeniu w języku. Dzięki temu poznasz właściwy akcent niemiecki, słuchając opracowanych przez native speakerów dialogów. Przełamiesz też barierę językową, dzięki czemu rozmowy w obcym języku nie będą dla Ciebie problemem.

Ikonka

Gramatyki
W procesie imersji Twój mózg zacznie przyswajać niemiecką gramatykę w automatyczny sposób. Poprzez osłuchanie zaczniesz rozumieć skomplikowaną gramatykę, posługując się nią naturalnie podczas konwersacji.

Obrazek artykułu

Ciekawostki o języku angielskim, o których nie wiedziałeś

27 MARCA, 2019

Angielski to język międzynarodowy, dlatego nie dziwi każdego fakt, że posługuje się nim niemal pół świata. Stacje radiowe zdominowane są przez anglojęzyczne utwory, a kina przez amerykańsko-angielskie produkcje.

Czytaj więcej
Obrazek artykułu

Język angielski – dlaczego jego znajomość jest tak ważna?

12 KWIETNIA, 2019

Można powiedzieć, że język angielski opanował cały świat. Gdziekolwiek nie pojedziesz, zawsze znajdziesz osobę, która zna angielski. Każdy, kto marzy o rozwoju osobistym lub znalezieniu satysfakcjonującej pracy...

Czytaj więcej
Obrazek artykułu

5 hiszpańskich tradycji, których nie spotkasz nigdzie indziej

13 MAJA, 2019

Każdy kraj ma swoje własne niepowtarzalne tradycje i obyczaje. Niektóre z nich różnią się nawet w obrębie jednego państwa – poszczególne regiony mogą mieć własne obrzędy lub sposób kultywowania poszczególnych tradycji...

Czytaj więcej

Komentarze

icon

Sylwester

Środa 30.03.2022

Matko co ja się nameczylem z tym diabelskim jezykiem… w koncu poznałem go dzieki tej metodzie

icon

Kasia

Poniedziałek 4.04.2022

Miałam tak samo. Za nic nie moglam pojac tego jezyka mimo, ze się uczylam bardzo dlugo. Chciałam wyjechać do niemiec dorobić przed studiami no i pojechałam z kolezanka, ale ja za bardzo się z nimi dogadać nie moglam. Teraz się nauczyłam w joncu w miesiac! I znow pojade na wakacje, bo pieniadze dobre.

icon

Magda

Piątek 8.04.2022

Marzylo mi się stanowisko asystenckie w dużej firmie, ale wymogiem był jezyk niemiecki. Trochę mi się spieszylo z nauka, bo wiadomo, nabor nie trwa wiecznie. Dzieki metodzie audiolingwalnej poznałam go w nieco ponad miesiac i dostalam prace! Teraz zaczynam poziom zaawansowany.

icon

Olek

Czwartek 14.04.2022

Super metoda, polecam każdemu. Dzieki niej można bardzo szybko nauczyc się wuelu jezykow obcych ja już się nauczylem angielskiego, niemieckiego i teraz będę wloskiego.

icon

Klaudia

Poniedziałek 2.05.2022

Jestem bardzo zadowolona z kursu. Nie dosc ze szybko i trwale to jeszcze tanio. Bo jak się policzy ile trzeba wydac na kursy stacjonarne to się okazuje ze ten kurs kosztuje grosze.

icon

Alicja

Środa 4.05.2022

Tez jestem bardzo zadowolona z kursu i każdemu bardzo polecam. Teraz zaczynam poziom zaawansowany.

Dodaj swój komentarz

Twój adres e-mail nie będzie widoczny publicznie.