METODA AUDIO-LINGWALNA

Język francuski

Język obcy
Flaga
francuski
poziom podstawowy
DARMOWA DOSTAWA

Cena kursu
785 PLN

Zamawiam
Kurs francuskiego dla początkujących (A1-A2)

Czy istnieje bardziej romantyczny język niż francuski? Uważa się, że to język czystej miłości, który choć piękny, to jednak trudny do zrozumienia, zwłaszcza w mowie. Kurs audio-lingwalny pozwoli Ci poznać specyficzną wymowę francuską i w praktyczny sposób przygotuje Cię do posługiwania się nią na co dzień.

40 unikalnych lekcji umożliwią Ci osłuchanie się z językiem, dlatego bez problemu zaczniesz rozumieć ze słuchu francuskie konwersacje, teksty piosenek i filmów. Zaczniesz posługiwać się językiem miłości szybciej niż się spodziewasz, ucząc się go łatwo i przyjemnie.

Co otrzymujesz
  • 40 lekcji z niezawodną metodą audio-lingwalną
  • Zestaw fiszek, które umożliwią Ci dodatkowe powtarzanie trudniejszych słówek
  • Podręcznik z tłumaczeniami dialogów i słówek oraz podstawami gramatyki
  • Przystępną formę nauki, dzięki której nie potrzebujesz marnować swojego czasu
  • Uczysz się kiedy i jak chcesz – w domu, drodze do pracy czy kolejce do lekarza
  • Skuteczną metodę nauki, z którą szybko przyswoisz język francuski
Czego się nauczysz:
Ikonka

Słownictwa
Nauczysz się praktycznego, używanego na co dzień słownictwa – zarówno w mowie, jak i w piśmie. Dowiesz się, jak poprawnie budować zdania i komunikować się w języku francuskim.

Ikonka

Poprawnej wymowy i rozumienia ze słuchu
Imersja, na której opiera się kurs, pozwoli Ci dokładnie poznać francuski akcent, poprawnie wymawiać słowa i układać konstrukcje zdaniowe w tym języku. Poza tym doskonale osłuchasz się z językiem, dlatego nie będziesz miał problemu ze zrozumieniem go ze słuchu.

Ikonka

Gramatyki
Z kursem audio-lingwalnym poznasz gramatykę języka francuskiego na poziomie podstawowym. Dzięki temu zaczniesz poprawnie układać konstrukcje zdaniowe.

Obrazek artykułu

Ciekawostki o języku angielskim, o których nie wiedziałeś

27 MARCA, 2019

Angielski to język międzynarodowy, dlatego nie dziwi każdego fakt, że posługuje się nim niemal pół świata. Stacje radiowe zdominowane są przez anglojęzyczne utwory, a kina przez amerykańsko-angielskie produkcje.

Czytaj więcej
Obrazek artykułu

Język angielski – dlaczego jego znajomość jest tak ważna?

12 KWIETNIA, 2019

Można powiedzieć, że język angielski opanował cały świat. Gdziekolwiek nie pojedziesz, zawsze znajdziesz osobę, która zna angielski. Każdy, kto marzy o rozwoju osobistym lub znalezieniu satysfakcjonującej pracy...

Czytaj więcej
Obrazek artykułu

5 hiszpańskich tradycji, których nie spotkasz nigdzie indziej

13 MAJA, 2019

Każdy kraj ma swoje własne niepowtarzalne tradycje i obyczaje. Niektóre z nich różnią się nawet w obrębie jednego państwa – poszczególne regiony mogą mieć własne obrzędy lub sposób kultywowania poszczególnych tradycji...

Czytaj więcej

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Twój adres e-mail nie będzie widoczny publicznie.