METODA AUDIO-LINGWALNA

Język angielski

Język obcy
Flaga
angielski
poziom zaawansowany
DARMOWA DOSTAWA

Cena kursu
785 PLN

Zamawiam
Certyfikat

Certyfikat ukończenia kursu

CENA CERTYFIKATU

47 PLN

Kurs angielskiego dla zaawansowanych (B1-B2)

Z metodą audio-lingwalną masz możliwość podnieść swoją znajomość angielskiego na poziom zaawansowany, a dzięki temu rozmawiać, pisać i czytać w tym języku bez żadnych przeszkód. Metoda ta sprawi, że w całości zanurzysz się w języku, chłonąc go w zaskakująco krótkim czasie.

Angielski na poziomie zaawansowanym to 40 lekcji, które nauczą Cię słownictwa specjalistycznego i zwrotów przydatnych w niecodziennych sytuacjach – rozmowa biznesowa, zapisanie się na siłownię czy odprawa na lotnisku. Dzięki niezrównanej metodzie imersji, wszystko to szybko i trwale zostanie wchłonięte do Twojego mózgu.

Co otrzymujesz
  • 40 zaawansowanych lekcji, dzięki którym w mgnieniu oka opanujesz język
  • Zestaw fiszek, z którymi będziesz mógł powtarzać trudniejsze słówka i zwroty
  • Kompletną wiedzę na temat kultury i obyczajów
  • Niezawodną metodę, która pozwoli Ci szybko i skutecznie opanować angielski na poziomie zaawansowanym
  • Możliwość nauki w dowolnym miejscu i czasie – w domu, drodze do pracy czy kolejce.
Czego się nauczysz:
Ikonka

Słownictwa i swobodnej komunikacji
Każda lekcja pozwoli Ci poznać inny rodzaj słownictwa, dostosowanego do konkretnych sytuacji. Kurs zawiera słownictwo zaawansowane, które umożliwi Ci komunikację w nietypowych okolicznościach.

Ikonka

Poprawnej pisowni i rozumienia ze słuchu
Dzięki kursowi nauczysz się nie tylko właściwego akcentu i poprawnej wymowy angielskiego słownictwa, ale także pisowni. Dzięki temu będziesz mógł nie tylko rozmawiać na żywo, ale również wymieniać korespondencję po angielsku. Oprócz tego dokładnie osłuchasz się angielskiej wymowy, dlatego bez problemu zaczniesz rozumieć ją ze słuchu

Ikonka

Gramatyki
40 lekcji pozwoli Ci poznać zasady gramatyki na zaawansowanym poziomie. Z kursem audio-lingwalnym Twój mózg zacznie zupełnie automatycznie poznawać zasady angielskiej gramatyki, naturalnie wykorzystując ją w komunikacji.

Obrazek artykułu

Ciekawostki o języku angielskim, o których nie wiedziałeś

27 MARCA, 2019

Angielski to język międzynarodowy, dlatego nie dziwi każdego fakt, że posługuje się nim niemal pół świata. Stacje radiowe zdominowane są przez anglojęzyczne utwory, a kina przez amerykańsko-angielskie produkcje.

Czytaj więcej
Obrazek artykułu

Język angielski – dlaczego jego znajomość jest tak ważna?

12 KWIETNIA, 2019

Można powiedzieć, że język angielski opanował cały świat. Gdziekolwiek nie pojedziesz, zawsze znajdziesz osobę, która zna angielski. Każdy, kto marzy o rozwoju osobistym lub znalezieniu satysfakcjonującej pracy...

Czytaj więcej
Obrazek artykułu

5 hiszpańskich tradycji, których nie spotkasz nigdzie indziej

13 MAJA, 2019

Każdy kraj ma swoje własne niepowtarzalne tradycje i obyczaje. Niektóre z nich różnią się nawet w obrębie jednego państwa – poszczególne regiony mogą mieć własne obrzędy lub sposób kultywowania poszczególnych tradycji...

Czytaj więcej

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Twój adres e-mail nie będzie widoczny publicznie.