METODA AUDIO-LINGWALNA

Język angielski

Język obcy
Flaga
angielski
poziom podstawowy
DARMOWA DOSTAWA

Cena kursu
785 PLN

Zamawiam
Kurs angielskiego dla początkujących (A1-A2)

Bez znajomości angielskiego jest jak bez ręki, więc poznaj go od podstaw z metodą audio-lingwalną w szybki, przyjemny i skuteczny sposób. Unikalna metoda pozwoli Ci zagłębić się w języku angielskim i chłonąć go w niezwykle skuteczny sposób, poprzez podwójne osłuchanie.

Kurs zawiera materiały audio, które skutecznie wyjaśnią Ci zawiłości języka angielskiego. 40 unikalnych lekcji pozwolą uczyć się w mgnieniu oka słów, zwrotów i gramatyki – zobaczysz, jak cała struktura języka angielskiego szybko i trwale ułoży się w Twojej głowie.

Co otrzymujesz
  • 40 unikalnych lekcji, które pozwolą Ci błyskawicznie opanować angielski
  • Zestaw fiszek, które umożliwią Ci dodatkowe powtarzanie trudniejszych słówek
  • Podręcznik z tłumaczeniami dialogów i słówek oraz podstawami gramatyki
  • Możliwość nauki w dowolnym czasie i miejscu – ucz się w każdej wolnej chwili
  • Prostą, przyjemną i trwałą formę nauki angielskiego
Czego się nauczysz:
Ikonka

Słownictwa
Kurs podzielony jest na poszczególne sekcje, które pozwolą Ci poznać słówka i zwroty, dostosowane do różnych sytuacji. Dzięki temu już nigdy nie zapomnisz, co chcesz powiedzieć.

Ikonka

Poprawnej wymowy i swobodnej komunikacji
Przygotowane przez native speakerów dialogi umożliwią Ci zapoznać się z właściwą wymową angielską. Podczas 40. lekcji zapoznasz się z właściwym brzmieniem języka, ucząc się poprawnie wypowiadać słowa i swobodnie komunikować.

Ikonka

Gramatyki
Dzięki metodzie audio-lingwalnej nie musisz uczyć się na pamięć skomplikowanej gramatyki. Teraz poznasz ją niemal automatycznie za sprawą imersji, czyli całkowitego zanurzenia się w języku.

Obrazek artykułu

Ciekawostki o języku angielskim, o których nie wiedziałeś

27 MARCA, 2019

Angielski to język międzynarodowy, dlatego nie dziwi każdego fakt, że posługuje się nim niemal pół świata. Stacje radiowe zdominowane są przez anglojęzyczne utwory, a kina przez amerykańsko-angielskie produkcje.

Czytaj więcej
Obrazek artykułu

Język angielski – dlaczego jego znajomość jest tak ważna?

12 KWIETNIA, 2019

Można powiedzieć, że język angielski opanował cały świat. Gdziekolwiek nie pojedziesz, zawsze znajdziesz osobę, która zna angielski. Każdy, kto marzy o rozwoju osobistym lub znalezieniu satysfakcjonującej pracy...

Czytaj więcej
Obrazek artykułu

5 hiszpańskich tradycji, których nie spotkasz nigdzie indziej

13 MAJA, 2019

Każdy kraj ma swoje własne niepowtarzalne tradycje i obyczaje. Niektóre z nich różnią się nawet w obrębie jednego państwa – poszczególne regiony mogą mieć własne obrzędy lub sposób kultywowania poszczególnych tradycji...

Czytaj więcej

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Twój adres e-mail nie będzie widoczny publicznie.